Filozofia Diamond Photography

 

Skąd w ogóle pomysł na filozofię firmy?

Okazuję się, iż narodził się on w momencie powstawania koncepcji nazwy naszej działalności. Chcieliśmy, aby niosła ona ze sobą jakieś przesłanie, jakąś filozofię. Naszym celem było stworzenie pewnej ideologii, której jesteśmy wyznawcami.

Dlaczego Diamond Photography?

1. Diamenty są ekskluzywnymi kamieniami, które świadczą o pewnym prestiżu. My, jako firma fotograficzna pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby marka DP kojarzyła się naszym klientom z czymś, co jest ekskluzywne.

2. Wydobycie i oszlifowanie diamentów nie jest procesem łatwym i szybkim. Aby efekt końcowy był właściwy i spełniał wysokie wymagania, potrzebni są do tego odpowiedni ludzie. Tak samo zrobienie dobrego zdjęcia wiąże się ze stosownym przygotowaniem, znalezieniem ciekawego miejsca, współpracą z otwartymi i ciekawymi osobami oraz artystycznym i profesjonalnym podejściem fotografa. Szlifowanie diamentów porównać zatem można do cyfrowej obróbki każdego, pojedynczego zdjęcia. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku niezbędne są wysokiej jakości narzędzia, precyzja, spostrzegawczość i indywidualne podejście.

3. Metody nadawania kształtu diamentom są różne, tak samo jak obróbka poszczególnego zdjęcia jest jego indywidualnym procesem, nad którym zawsze starannie pracujemy.

4. Czystość, wielkość i barwa diamentu cechuje jego unikalność oraz wartość. Zarówno i my staramy się tworzyć fotografie, które dla naszych klientów stanowić będą unikalną i wartościową pamiątkę.

5. Diamenty oprawiać można w różnego rodzaju kruszce, tak samo jak oferta naszej firmy dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta.

Fotografie to kęsy czasu i wspomnień, które można wziąć do ręki…

 

f a c e b o o k